Sui’den

Mart 2020’den bugüne önemli bir pandemi sürecinden geçtik ve artık kontrollü olarak normal hayata devam etmeye başladık.
Evet başlarda zordu ancak geçirdiğimiz bu dönemin hayatımızın dönüşüm sürecine girmesi için büyük bir fırsat olduğunun da farkına vardık.
Bu durumun içerisinden değişmeden çıkmak büyük bir sürpriz olur. Ve kimse tek başına değişmeyecek. Hayatımızı ve endüstrimizi hep beraber geliştirmeli, hayal etmeli ve tekrar tasarlamalıyız diye düşünüyoruz.
Bazıları kolay olacak, bazıları da zor olacak ama öyle ya da böyle olacak.
Yaptığımız işi daha önce yaptığımız şekilde nasıl yapmaya devam ederiz değil, şu an var olan farklı bir dünyada nasıl yapmalıyız demeliyiz. “Kaldığımız yerden devam ediyoruz” söylemi yerine Farklılaşan dünyaya bundan sonra ne şekilde yenilik katıp, bu farklılığa ayak uyduracağımızı düşünmeliyiz. Hangi işi yaparsak yapalım önce dünyamızı, doğayı, tüm canlıların sağlığını ön planda tutarak gerçekleştirmeliyiz

Biz Sui Pilates Studio olarak bu dönemi yaşarken, kendilerini yeniden keşfeden, yaptıkları iş hakkında farklı düşünen, yeni bir şekilde nasıl fayda sağlayabilirim diye bakan, mesajımızı insanlara yeni ve farklı şekillerde nasıl aktaracağız diye düşünen bir ekip çalışması içerisindeydik.

Dünyamızı, doğayı ve tüm canlıların sağlığını ön plana alan ve bunu bir sorumluluk olarak gören yepyeni bir hizmet yaklaşımımızı sizlere en kısa  zamanda anlatmak,göstermek ve tanışmak dileğiyle;
Sevgilerimizle