Danışmanlık

SUİ,Kurumsal çözümler ve etkin proje yönetimi ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda iş çözümleri sağlayan bir kurulum ve danışmanlık firmasıdır.
Kurulum Danışmanlığı

Sizin için en iyi lokasyonu profesyonel yöntemlerle seçen Sui  Danışmanlık ,fark yaratan kurulum danışmanlığı hizmetleriyle de bir adım yakınınızda!Danışmanlık hizmeti alan müşterileri için; doğru lokasyon tercihi, yaratıcı mecra kullanımı, maliyet danışmanlığı, proje ve konsept danışmanlığı alanlarında destek sunar.Deneyimli kurulum danışmanlığı ekibi; işletmeniz için en iyi bölge, yerleşim ve mekânı önerileri sunar; mimarlık ve tasarım ekibi ise talepleriniz, ayırdığınız bütçe ve tercih ettiğiniz bölgenin yapısına uygun bir ortam yaratmak için gerekli tüm ayrıntıları planlar.

Lokasyon – Yatırım Danışmanlığı

Danışmanlık olarak yatırımlarınıza yön veriyor; sizleri geleceğinize yön veren kazançlı yatırımlarla buluşturuyoruz. Hedef grup, piyasa/rakip analizi ve yatırım yaplıcak bölgenin finansal durumuna göre en iyi lokasyon analizinin yapılması; seçilen gayrimenkule bağlı hakların değerlerinin tespiti; alım, satım, kiralama için danışmanlık hizmetleriyle kurulum öncesi güvenilir adımlar atmanızı sağlıyoruz.

Dizayn, Proje ve Ekipman Danışmanlığı

Hangi ölçekli bir yatırımın olucağının tespiti veya tesisin içeriğinin oluşturulması, doğru konseptin belirlenmesi .Mimari projelendirme, maksimum kullanım ve yüksek verim alınmasını sağlayacak yerleşim planının oluşturulması Sui Danışmanlık iç mimari ve mekan tasarım firmalarıyla birlikte çalışarak modern, estetik ve fonksiyonel nitelikler taşıyan fitness merkezleri, spalar ya da eğlence alanları geliştirir. Yatırımcılar için, yatırımın bulunduğu bölgeye uygun konseptleri belirler, maksimum kullanım yüksek verim anlayışıyla hareket eder, henüz projelendirme aşamasında dahi maliyet avantajı sağlayan bir yapı üzerinde çalışır. 100metrekarelik butik tesislerden 80.000 metrekarelik dev projelere dek her tip proje, her tür ekipman ve dizayn danışmanlığı servislerini rahatlıkla sunabilen Sui Danışmanlık  alışılagelmiş tesislerin çok dışında, farklı, yaratıcı ve sürekli gelir kazandırmaya yönelik dizaynları ile Wellness-spa-eğlence sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırır.

Sui Home Concept

Ülkemizde spora olan talebin toplumdan bireye inmesi; gerek yerleşim alanları içerisinde spor ve sağlık kulüpleri gerekse kişilerin kendi evlerinde yarattıkları spor alanları olarak farklı bir sektör ortaya çıkarmıştır.Üretilen projeler içerisinde talep edilen spor alanları birinci sınıf ekipmanlar ile minumum alan ölçümleri belirtilerek kişilere ve gruplara göre tasarlanır.Projelerin oluşturulması sonrasında, SUİ eğitmen ve akademik kadrosu  tarafından müşterilerine spor alanı kullanımı için profesyonel spor eğitmenleri, beslenme uzmanları, sağlık danışmanları, yaşam koçları hizmet verilir.

Sui Office Concept

SUİ, şirketlere kiralanan yada satılan plazalarda, konsept spor alanları yaratarak, ürüne olan talebi arttırmaktadır. Bu anlamda gayrimenkul satış ve pazarlama sektöründe tamamlayıcı hizmet anlayışı taşımaktadır
İnsana yatırım projeleri altında projelendirmek istediğiniz spor alanını en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlayalım ve bu hizmeti çalışanlarınızın iş gücüne yansıtalım.

ŞİRKETİNİZ İÇİNDE SPOR SALONU İSTERMİSİNİZ ?

Şirketinizde 25 metrekare ve daha fazla yer ayırabiliyorsanız çalışma saatlerinize ve personel sayınıza özel olarak spor salonu projenizi ve çalışma sistemlerini geliştirip, fitness ve wellness alanında özel eğitim almış eğitmenler ile sizlere özel hizmetler veriyoruz.insan Kaynakları ve şirketinizin sağlık ekibi ile ortak çalışmalar yaparak, personel memnuniyeti ve iş gücünün ölçülebilir artışını sağlayacak projelerimizden yararlanın. Hareketsiz yaşama artık bir son verin ve daha sağlıklı, stresden uzak bir iş hayatı için adım atın.Buğun en iyi spor salonlarında özel randevuyla yüksek ücretler ödeyerek ders aldığınız spor eğitmeni hizmetini şirketinize alın,uygun eğitmeni şirketimizle sözleşmeli olarak kiralayın. Sürekli kendini güncelleyen ders seçenekleriyle birebir özel spor danışmanlığı alın.

Hangi egzersizleri yapacaksınız ?
Nasıl kilo vereceksiniz ?
Ağrılarınızdan nasıl kurtulacaksınız ?
Gün içerisinde ne yiyeceksiniz ?
Hangi diyet ürünleri kullanacaksınız ?

Gün içinde sizler çalışırken, sizin için bunları düşünüp planlayalım, stresten uzak sağlıklı ortamlar yaratarak, personel memnuniyeti ve iş gücünü arttırmanıza yardım edelim.